Lopers

Loper: Tocht: Post:
Gegevens loper Laatst geregistreerd Berekende waarden
   Nr  Naam  Woonplaats  Tocht  Tijd  Post Gem. snelheid (km/h) Finish tijd
  1 Maliepaard, Abram (M) Stad aan het Haringvliet Individueel 110 31 Aug 17:20 Stad a/h Haringvliet UITGEVALLEN
  2 Pree, du, Jacco (M) Nieuwe-Tonge Individueel 110 31 Aug 10:56 Stad a/h Haringvliet 6.3 31 Aug 12:10
  3 Wekken, van der, Leo (M) Dirksland Individueel 110 31 Aug 15:06 Finish - Middelharnis Diekhuusplein 5.4 31 Aug 15:06
  4 Hees, van, Johan (M) Ven Zelderheide Individueel 110 31 Aug 18:25 Finish - Middelharnis Diekhuusplein 4.6 31 Aug 18:25
  5 Dorresteijn, Thon (M) Ederveen Individueel 110 31 Aug 16:15 Middelharnis Diekhuusplein 0 31 Aug 16:15
  6 Krijgsman, Laurens (M) Amerongen Individueel 110 31 Aug 16:35 Middelharnis Diekhuusplein 0 31 Aug 16:35
  7 Bączkowska, Grażyna (V) Zevenbergen Individueel 110 31 Aug 17:54 Finish - Middelharnis Diekhuusplein 4.7 31 Aug 17:54
  8 Geloof, van 't, Elles (V) Dirksland Individueel 110 31 Aug 17:32 Middelharnis Diekhuusplein 0 31 Aug 17:32
  9 Tanis, Jeffrey (M) Ouddorp Individueel 110 31 Aug 14:09 Finish - Middelharnis Diekhuusplein 5.6 31 Aug 14:09
  10 Vries, de, Bert (M) Ridderkerk Individueel 110 31 Aug 15:54 Finish - Middelharnis Diekhuusplein 5.2 31 Aug 15:54
  11 Miellet, Ezra (M) Leerdam Individueel 110 31 Aug 17:06 Middelharnis Diekhuusplein 0 31 Aug 17:06
  12 Boot, Leanne (V) Veenendaal Individueel 110 31 Aug 16:16 Finish - Middelharnis Diekhuusplein 5.1 31 Aug 16:16
  13 Vonk, Anja (V) Delft Individueel 110 31 Aug 15:30 Finish - Middelharnis Diekhuusplein 5.3 31 Aug 15:30
  14 Pul, Andries (M) Veenendaal Individueel 110 31 Aug 18:49 Middelharnis Diekhuusplein 0 31 Aug 18:49
  15 Roza, Paul (M) simonshaven Individueel 110     NIET GESTART
  16 Ros, Johan (M) Oud-Beijerland Individueel 110 31 Aug 07:15 Herkingen (Van der Velde) UITGEVALLEN
  17 Dekker, Arij (M) Pernis Individueel 110 31 Aug 17:04 Stad a/h Haringvliet 4.5 31 Aug 18:47
  18 Bosch, van den, Erwin Arnold (M) Zeist Individueel 110     NIET GESTART
  19 Brummelen, van, Ronnie (M) Lunteren Individueel 110 31 Aug 15:44 Finish - Middelharnis Diekhuusplein 5.2 31 Aug 15:44
  20 Kreeft, Patty (V) Ouddorp Individueel 110 31 Aug 17:51 Middelharnis Diekhuusplein 0 31 Aug 17:51
  21 DEKEIRSSCHIETER, LUC (M) WILLEBROEK Individueel 110 31 Aug 16:01 Finish - Middelharnis Diekhuusplein 5.1 31 Aug 16:01
  22 DEMAN, ANNIC (V) MENEN Individueel 110 31 Aug 14:30 Stad a/h Haringvliet 5.1 31 Aug 16:01
  23 Orgers, J. Th. (M) Goedereede Individueel 110 31 Aug 17:13 Stad a/h Haringvliet 4.5 31 Aug 18:57
  24 Witvliet, Sanne (V) Dirksland Individueel 110 31 Aug 17:52 Finish - Middelharnis Diekhuusplein 4.7 31 Aug 17:52
  25 Kempe, Lennart (M) BRUINISSE Individueel 110 31 Aug 17:39 Finish - Middelharnis Diekhuusplein 4.8 31 Aug 17:39
  26 Dorresteijn, Teus (M) Uddel Individueel 110 31 Aug 17:30 Finish - Middelharnis Diekhuusplein 4.8 31 Aug 17:30
  28 Akershoek, Leo (M) Ouddorp Individueel 110 31 Aug 14:26 Middelharnis Diekhuusplein 0 31 Aug 14:26
  29 Hop, Eduard (M) Uddel Individueel 110 31 Aug 04:10 Ingang Slikken UITGEVALLEN
  30 Klix, Sebastian (M) Amsterdam Individueel 110 31 Aug 02:49 Schuur westhoeve 4.4 31 Aug 20:05
  31 Bos, Maarten (M) Amsterdam Individueel 110 31 Aug 02:49 Schuur westhoeve 4.4 31 Aug 20:06